Polecane strony przyjaciół

  • by

W tym miejscu znajdują się linki do stron różnych zaprzyjaźnionych firm, nie tylko zajmujących się nauką angielskiego.

Angielski Targówek – angielski-niemiecki.pl – korepetycje z języka angielskiego i niemieckiego dla osób z Tarchomina, Targówka i pozostałych okolic Warszawy.

Angielski online – skype-angielski.pl – prywatne lekcje angielskiego przez internet, bez wychodzenia z domu. Korepetycje online na każdym poziomie.

Angielski dla dorosłych Warszawa – indywidualne nauczanie osób dorosłych w Warszawie. Prywatne zajęcia, także przez skype.

E-ksperci.pl – pozycjonowanie stron – zaufana agencja reklamowa, pomagająca średnim i mniejszym firmom w rozwoju biznesu lokalnie jak i na terenie Całego świata.

Prywatny ośrodek terapii OTU – placówka pomagająca osobom na każdym etapie uzależnienia. Leczenie prywatne jak i NFZ.

Seksuolog Wrocław – poradnia seksuologiczna we Wrocławiu – Porady seksuologa wiele osób przyjmuje z pewną dozą rezerwy, ale warto porzucić stereotypowe myślenie i sięgnąć po pomoc specjalisty. Seksuolog podczas pierwszych wizyt przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad. 

Przeglądy przeciwpożarowe Warszawa – Firma Degal, zajmująca się kompleksową obsługą techniczną budynków. Przegląd roczny, pięcioletni i elektryczny.

Refleksologia Warszawa – Refleksoterapia według medycyny chińskiej. Strona portal, na której można wykupić również miejsce na ofertę dla swojej firmy.

Spływy kajakowe Rospuda – Czarna Hańcza – akajak.pl – solidna firma organizjąca spływy kajakowe na Suwalszczyźnie, Łotwie i Litwie.

Śmieszne memy – nosacze.pl – Strona poświęcona tematyce śmiesznych obrazków. Memy z nosaczami, Grażyną i Pioterem.

Adwokat w Gdyni – Kancelaria adwokacka Gdyni. Profesiolna pomóc najlepszych specjalistów

Adwokat – elk-adwokat.pl – Kancelaria doświadczonych adwokatów w mieście Ełk. W ramach kancelarii świadczymy pomoc prawną klientom z Ełku oraz okolicznych miejscowości: Suwałki, Grajewo, Giżycko, Olecko, Gołdap, Augustów, Pisz.

Adwokat Ełk – prawnik Ełk – W ramach prowadzonej przez nas działalności świadczymy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w zakresie reprezentowania w sporach sądowych osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

Noclegi Ostrowiec – kwatery dla pracowników i turystówTanie kwatery dla pracownikaIdealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują obiekt noclegowy dla swoich podopiecznych w mieście Ostrowiec Świętokrzyski

Remonty mieszkań Warszawa – Generalny remont mieszkania w bloku, wykończenie wnętrza w stanie deweloperskim, remont starego domu, … Aktualne Zlecenia na Remonty Mieszkań. Kompleksowe remonty pod klucz i wykończenia mieszkań … DARMOWA WYCENA REMONTU. Samo znalezienie ekipy świadczącej kompleksowe usługi remontowe może okazać się uciążliwe. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *