Polecane strony przyjaciół

  • by

W tym miejscu znajdują się linki do stron różnych zaprzyjaźnionych firm, nie tylko zajmujących się nauką angielskiego.

Angielski Targówek – angielski-niemiecki.pl – korepetycje z języka angielskiego i niemieckiego dla osób z Tarchomina, Targówka i pozostałych okolic Warszawy.

Angielski online – skype-angielski.pl – prywatne lekcje angielskiego przez internet, bez wychodzenia z domu. Korepetycje online na każdym poziomie.

Angielski dla dorosłych Warszawa – indywidualne nauczanie osób dorosłych w Warszawie. Prywatne zajęcia, także przez skype.

E-ksperci.pl – pozycjonowanie stron – zaufana agencja reklamowa, pomagająca średnim i mniejszym firmom w rozwoju biznesu lokalnie jak i na terenie Całego świata.

Prywatny ośrodek terapii OTU – placówka pomagająca osobom na każdym etapie uzależnienia. Leczenie prywatne jak i NFZ.

Przeglądy przeciwpożarowe Warszawa – Firma Degal, zajmująca się kompleksową obsługą techniczną budynków. Przegląd roczny, pięcioletni i elektryczny.

Refleksologia Warszawa – Refleksoterapia według medycyny chińskiej. Strona portal, na której można wykupić również miejsce na ofertę dla swojej firmy.

Spływy kajakowe Rospuda – Czarna Hańcza – akajak.pl – solidna firma organizjąca spływy kajakowe na Suwalszczyźnie, Łotwie i Litwie.

Śmieszne memy – nosacze.pl – Strona poświęcona tematyce śmiesznych obrazków. Memy z nosaczami, Grażyną i Pioterem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *